Madeleine Pyk – en samling F769
350
532736

BOKSKÅP, empire, Finland/Sverige 1800-talets början.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
21 100 - 31 600 SEK
2 300 - 3 450 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Mahognyfaner med glasade dubbla dörrar, insidan med hyllor och låda nertill. Höjd 195 cm, bredd 134 cm, djup 40 cm. Nyckel finns.

Slitage, skador, delar saknas, kompletteringar. Nyckel finns.