350
532736

BOKSKÅP, empire, Finland/Sverige 1800-talets början.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 000 - 33 000 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Mahognyfaner med glasade dubbla dörrar, insidan med hyllor och låda nertill. Höjd 195 cm, bredd 134 cm, djup 40 cm. Nyckel finns.

Slitage, skador, delar saknas, kompletteringar.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?