366
521712

SPEGEL.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
600 EUR
SPEGEL.

Förgyllda och bronserade sniderier. Rektangulär. Bladsnitt i ramen. Krönande rosett och medaljong. Nertill festonger. Sannolikt finsk. Gustaviansk. Sent 1700-tal. Höjd 111 cm, bredd 45 cm.