371
533272

GUSTAVIANSKT VÄGGUR.

Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 800 - 17 200 SEK
1 260 - 1 570 USD
Klubbat pris
GUSTAVIANSKT VÄGGUR.

Signerat E.Ljungdahl, Stockholm 1700-talets slut. Förgyllt och bronserat fodral. Höjd 89 cm.