38
475975

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
67 600 - 90 200 SEK
6 260 - 8 350 USD
Klubbat pris
6 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

STRANDKLIPPOR.

Sign. Olja på duk 37,5x48 cm.