385
535466

AGAT KOPP.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 130 - 6 190 SEK
458 - 686 USD
Klubbat pris
400 EUR
AGAT KOPP.

Förgyllt silverhänkel. ca 1900. Ostämplat. Diameter 7 cm. Höjd 6,5 cm.