45
509601

Magnus von Wright

(Finland, 1805-1868)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 700 - 22 200 SEK
1 580 - 2 110 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
Magnus von Wright
(Finland, 1805-1868)

FÅGEL.

Sign. 5/10. Akvarell 20,5x26,5 cm.

Formgivare

Representerad på museer i Finland och Sverige.