46
525900

Johan Jakob Reinberg

(Finland, 1823-1896)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
2 600 EUR
Johan Jakob Reinberg
(Finland, 1823-1896)

SPEL.

Sign. 1877. Olja på duk 63,5x88 cm.