47
535651

Väinö Streng

(Finland, 1882-1919)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
16 900 - 22 500 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 100 EUR
Väinö Streng
(Finland, 1882-1919)

LÄSSTUND.

Sign. 1909 Laren. Olja på duk 95x68 cm.