487
520899

HÄNGE / MINIATYRMÅLNING.

Utropspris
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Klubbat pris
HÄNGE / MINIATYRMÅLNING.

Ostämplat, Gustav Vasas porträtt. 1800-tal. Höjd 5,5 cm.