50
535508

Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 200 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Klubbat pris
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

"KROSSAD GLÄDJE".

Sign. 1878. Olja på duk 63,5x47 cm.

Galerie Hörhammer 1974.