51
509547

Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
67 600 - 90 200 SEK
6 330 - 8 430 USD
Klubbat pris
8 000 EUR
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

I VAGGAN.

Sign. 1884. Olja på duk 61x43 cm.