52
491164

Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
169 000 - 225 000 SEK
15 800 - 21 100 USD
Klubbat pris
14 000 EUR

Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

POLISKÖREN I FLORENS.

Sign. 1904. Olja på duk 150x86 cm.

Formgivare