524
530682

LJUSSTAKAR, ETT PAR, silver, empire, Friedrich Wilhelm III, Breslau, Tyskland/Polen, 1800-talets början. Vikt 740 g.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 900 - 34 400 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris

Höjd 27 cm.

Sedvanligt slitage.