58
530683

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
25 000 - 30 000 EUR
282 000 - 338 000 SEK
26 100 - 31 300 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

STILLA DAG PÅ HAVET.

Sign. Olja på duk 55x42 cm.