73
530756
Pekka Halonen
(Finland, 1865-1933)
Pekka halonen, vintermotiv.
Pekka halonen, vintermotiv.
Pekka halonen, vintermotiv.
Pekka halonen, vintermotiv.

VINTERMOTIV.

Sign. 1920. Olja på duk 55x46 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 EUR

Klubbat pris:
Om auktionen