104
588444

Göran Hongell

(Finland, 1902-1973)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 800 - 9 060 SEK
626 - 835 USD
Klubbat pris
800 EUR

Göran Hongell
(Finland, 1902-1973)

VAS.

Sign. G.H -33, Karhula. 1940. Azurblå kristall med graverat landskap. Höjd 24 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

66. Philip & Kelvin LaVerne, soffbord, "Odyssey", USA, 1960-70-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK