244
570162

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Utropspris
400 - 500 EUR
4 220 - 5 270 SEK
458 - 572 USD
Klubbat pris
560 EUR

Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

INRAMAD MATTA.

Chosen Love. Sign.R Indiana och numrerad 766/10.000 på tygetikett. Handtuftad, 80x80 cm.