245
570158

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
313 - 417 USD
Klubbat pris
700 EUR

Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

INRAMAD MATTA.

Chosen Love. Sign. R Indiana och numrerad 398/999 på tygetikett. Handtuftad 60x63 cm.