421
577495

James Rosenquist

(USA, 1933-2017)
Utropspris
500 - 700 EUR
5 670 - 7 930 SEK
522 - 730 USD
Klubbat pris

James Rosenquist
(USA, 1933-2017)

JAMES ROSENQUIST, etsning och akvatint, signerad och daterad 1978, numrerad 24/78.

"Star Ladder", 44x90 cm.

Ej examinerad ur ram.