422
590066

Edward Kienholz

(USA, 1927-1994)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
1 500 EUR

Edward Kienholz
(USA, 1927-1994)

"FOR $276.00".

Sign. -74. Teckning och akvarell 30x40 cm.