130
589625

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
104 000 - 157 000 SEK
11 300 - 17 000 USD
Klubbat pris
56 000 EUR
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

SOMMARDAG VID FLODEN.

Sign. 1910. Olja på duk 70x100 cm.