130
589625

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
113 000 - 170 000 SEK
10 400 - 15 600 USD
Klubbat pris
56 000 EUR
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

SOMMARDAG VID FLODEN.

Sign. 1910. Olja på duk 70x100 cm.