140
582717

Tuntematon/Okänd/ Unknown

Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
17 000 - 20 400 SEK
1 570 - 1 880 USD
Klubbat pris
Tuntematon/Okänd/ Unknown

FISKANDE POJKE VID DAMMEN.

Sign. 1874. Olja på duk, uppfodrad på skiva 58x79 cm.