141
596710

Elise Hallenborg

(Sverige, 1846-1882)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
Elise Hallenborg
(Sverige, 1846-1882)

VID STRANDEN.

Sign. -73. Olja på duk 55x90 cm.