142
596711

Leonard Wiedh

(Sverige, 1866-1938)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 060 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
520 EUR
Leonard Wiedh
(Sverige, 1866-1938)

SOLNEDGÅNG.

Sign. Olja på duk 41x70 cm.

Formgivare