140
582717

Tuntematon/Okänd/ Unknown

Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 700 - 18 800 SEK
1 700 - 2 040 USD
Klubbat pris
Tuntematon/Okänd/ Unknown

FISKANDE POJKE VID DAMMEN.

Sign. 1874. Olja på duk, uppfodrad på skiva 58x79 cm.