142
596711

Leonard Wiedh

(Sverige, 1866-1938)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 810 - 11 000 SEK
851 - 1 060 USD
Klubbat pris
520 EUR
Leonard Wiedh
(Sverige, 1866-1938)

SOLNEDGÅNG.

Sign. Olja på duk 41x70 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

76. Stolar, fyra stycken, av Melchior Lundberg d.ä. (Mästare i Stockholm 1775-1812), Gustavianska.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK