Madeleine Pyk – en samling F769
143
570837

Robert Alexander Hillingford

(England, 1825-1904)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 430 - 10 500 SEK
916 - 1 140 USD
Klubbat pris
3 000 EUR
Robert Alexander Hillingford
(England, 1825-1904)

SCEN FRÅN MARKNADSPLATSEN.

Sign. Olja på duk 43x60 cm.