145
589306

Herman Frederick Carel ten Kate

(Holland, 1822-1891)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
45 300 - 68 000 SEK
4 170 - 6 260 USD
Klubbat pris
4 000 EUR
(Holland, 1822-1891)

DEN LILLA TIGGAREN.

Sign. Olja på pannå 63x92 cm.