Madeleine Pyk – en samling F769
145
589306

Herman Frederick Carel ten Kate

(Holland, 1822-1891)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
42 200 - 63 200 SEK
4 580 - 6 870 USD
Klubbat pris
4 000 EUR
(Holland, 1822-1891)

DEN LILLA TIGGAREN.

Sign. Olja på pannå 63x92 cm.