146
582715

Eliphalet Frazer Andrews

(USA, 1835-1915)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 700 - 28 300 SEK
2 090 - 2 610 USD
Klubbat pris
Eliphalet Frazer Andrews
(USA, 1835-1915)

SCEN I ETT VÄRDSHUS.

Sign. 1873. Düsseldorf. Olja på duk 77x55,5 cm.