148
538980

Mathys Schoevaerdts, tillskriven

(Nederländerna, 1663-1703)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
(Nederländerna, 1663-1703)

MATHYS SCHOEVAERDTS, tillskriven, olja på duk, uppfodrad på pannå.

Marknad. 40x59 cm.

Skador, lagningar, krackelyr, slitage.