149
536727

William Howard Yorke

(Storbritannien, 1847-1921)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
41 800 - 52 200 SEK
4 520 - 5 660 USD
Klubbat pris
2 900 EUR
William Howard Yorke
(Storbritannien, 1847-1921)

"MARGARETA".

Sign. 1917. Olja på duk 60x91 cm.