149
536727

William Howard Yorke

(Storbritannien, 1847-1921)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
45 300 - 56 700 SEK
4 170 - 5 220 USD
Klubbat pris
2 900 EUR
William Howard Yorke
(Storbritannien, 1847-1921)

"MARGARETA".

Sign. 1917. Olja på duk 60x91 cm.