184
599200

IKON, Tempera på pannå, Ryssland, den sista tredjedelen av 1800-talet.

Utropspris
2 200 - 2 500 EUR
24 900 - 28 300 SEK
2 300 - 2 610 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

UPPSTÅNDELSEN OCH NEDSTIGANDET TILL DÖDSRIKET SAMT HÖGTIDSSCENER. Storlek 45x36 cm.

Slitage, skador.