185
593296

IKON, tempera på pannå samt förgyllningar Ryssland 1800-talets slut.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Martyr Panteleimon med scener ur hans liv. Storlek 22x17 cm.

Sedvanligt slitage, skador, lagningar. Senare upphängningsöggla.