Frankrike, Louis XV-stil, 1800-tal. Mahognyfanerad med bronsbeslag. Nedre hyllan med genombruten korgkant. Marmorskiva. Rocaillbeslag på benen. Höjd 74,5 cm, 50x39 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in