263
569182

BYRÅ.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 500 - 17 200 SEK
1 050 - 1 570 USD
Klubbat pris
700 EUR
BYRÅ.

Empire, Sverige, 1800-talets början. Valnötsfanerad med svärtade pelare på sidorna. Förgyllda bronsbeslag och 3 lådor. Höjd 80,5 cm, bredd 79,5 cm, djup 50 cm.