265
569180

BYRÅ

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 000 - 33 000 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
BYRÅ

Gustaviansk. Sverige 1700-talets slut. Mahognyfanerad med mässingslister och bronsbeslag. Marmorimiterad målad skiva. Avfaceterade hörn med mässingsklädda kannelyrer och bronsbeslag. Bredd 109 cm, djup 56,5 cm och höjd 82,5 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?