267
594968

SPELBORD

Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris
750 EUR
SPELBORD

Svenskt, gustavianskt spelbord från 1700-talets slut. Fanerad och hel mahogny. Halvmåneformat med utfällbar skiva. Höjd 78,5 cm, bredd 89 cm, djup 44 (88) cm.