268
594077

DAMSKRIVBORD

Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris
950 EUR
DAMSKRIVBORD

Louis XV. Frankrike 1700-tal. Valnöts- och mahognyfanerad. Utdragbart skrivunderlag och låda i sargen. Höjd 69 cm, Skivans storlek 25,5x30,5 cm. Torrsprickor och kuperad skiva.