269
595572

KARMSTOLAR, ETT PAR

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 900 - 34 400 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
KARMSTOLAR, ETT PAR

Gustavianska, Stockholmsarbete 1700-talets slut. Förgyllda med tandsnittsdekor. Höjd 88 cm. Bredd 60 cm. Djup 51 cm.