270
595036

BYRÅ

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 900 - 34 400 SEK
2 090 - 3 140 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
BYRÅ

Sverige, gustaviansk 1700-talets slut. Alrotsfanerad med tre lådor. Avfaceterade hörn. Höjd 87,5 cm, bredd 105 cm, djup 49 cm.