292
554586

MÅLAD TAPET, 1700-TAL.

Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
41 800 - 62 600 SEK
4 520 - 6 790 USD
Klubbat pris
MÅLAD TAPET, 1700-TAL.

Frankrike. Motiv med nobelt folk i trädgård, målad ram. 297x379 cm. Uppfodrad.

Färgbortfall, slitage, retucheringar, skador, veck.