308
587818

KINESISK BUTAI-SKULPTUR

Utropspris
300 - 500 EUR
3 140 - 5 240 SEK
341 - 568 USD
Klubbat pris
400 EUR
KINESISK BUTAI-SKULPTUR

Sen Qing dynasti, 1800-talets slut. Buxbom. Höjd 31,5 cm.

Proveniens

Inköpt på Bonhams 1962