416
580610

SERVERINGSBESTICK

Utropspris
200 - 300 EUR
2 090 - 3 130 SEK
226 - 339 USD
Klubbat pris
150 EUR
SERVERINGSBESTICK

Tyskland 1800-talets slut. Förgyllda silverskaft med förgyllda stålblad. Delfinformat handtag. Längd 25-27 cm.