440
594132

FAT

Utropspris
500 - 700 EUR
5 720 - 8 000 SEK
527 - 737 USD
Klubbat pris
400 EUR
FAT

Silver. Barock. Tyskland. Otydliga stämplar, Augsburg 1700-tal. Driven dekor med fåraherde. Längd 24 cm. Vikt 175 g.