4A
603023
Oscar Kleineh
(1846-1919)

HAMNVY.

Sign. Olja på skiva 21,5x18 cm.

Utropspris:

4 000 - 5 000 EUR

Klubbat pris:
6 800 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76