593656

Thure Sundell

(Finland, 1864-1924)
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
39 700 - 51 000 SEK
3 650 - 4 700 USD
Klubbat pris
4 000 EUR
Thure Sundell
(Finland, 1864-1924)

KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 91x121 cm.