4A
603023

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
41 900 - 52 400 SEK
4 540 - 5 680 USD
Klubbat pris
6 800 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

HAMNVY.

Sign. Olja på skiva 21,5x18 cm.