52
590076

Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
45 300 - 68 000 SEK
4 170 - 6 260 USD
Klubbat pris
11 000 EUR
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

LANDSKAP VID SJÖ.

Sign. Olja på duk 100x60 cm.