53
561954

Albert Gebhard

(Finland, 1869-1937)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 000 - 45 300 SEK
3 130 - 4 170 USD
Klubbat pris
2 900 EUR
Albert Gebhard
(Finland, 1869-1937)

VID SKYMNINGEN.

Sign. -01. Olja på duk 64x88 cm.